Слюнявчики, фартушки

В цьому розділі інтернет магазину КідсТайм Ви можете купити нагрудники, слюнявчики і хусточки для новонароджених.

Багато сучасні матусі останнім часом зневажливо ставляться до такого аксесуару як дитячий слинявчик і вважають за краще користуватися тільки хусточками, при цьому відмовитися від нього практично неможливо. Щоб уберегти одяг малюка від прання після кожного годування потрібно купити слюнявчик силіконовий або клейончатий на трикотажній або махрової підкладки, також дуже зручні в цьому плані дитячі слюнявчики з кишенею! Використовуючи такий слюнявчик при годуванні все залишки їжі не потрапили за призначенням потрапляють в цей кишеньку, тим самим спрощуючи процес збирання!

Також зараз багато красивих слинявчик, які активно застосовуються в період росту зубів у малюка, коли йде рясний процес слиновиділення і все кофтинки і сорочечки стають мокрими на грудях.

У нашому інтернет магазині Ви можете купити слюнявчики для дітей і хусточки за доступними цінами.

Мамі доводиться рано чи пізно доводиться купити малюкові слюнявчик. Взагалі то правильно називати його нагрудник, але слюнявчик ближче нашому менталітету:) 
Останнім часом дитяча індустрія набирає обертів. Так що тепер навіть банальний слюнявчик не так-то просто вибрати! Адже цей вельми корисний дитячий аксесуар випускається в різних варіаціях.  
Нагрудників існує величезна кількість. Тому для зручності я хочу класифікувати їх за різними властивостями. 
матеріал 
1. Тканинні нагрудники 
Тканинні нагрудники зазвичай купують для самих маленьких. І саме слюнявчики з тканини в повній мірі виправдовують свою назву. Ці нагрудники одягають малюкам, у яких ріжуться зубки, тому у них часто рясне слиновиділення. 
Тканинні слюнявчики бувають двох типів махрові та трикотажні. 
2. Клейонкові нагрудники 
Клейончасті нагрудники зазвичай роблять з поліестеру. Даний тип нагрудників не всмоктує. Тому подібні аксесуари зазвичай купують для діток постарше. І ці нагрудники використовують під час їжі. Поверхня нагрудника не вбирає пролиту суп або воду, що дозволяє залишатися одязі малюка сухою. 
  3. Комбіновані нагрудники 
Комбіновані нагрудники складаються з двох шарів. Верхній шар всмоктуючий, він зроблений з тканини. Нижній шар що не пропускає рідину до одягу, це клейончатий шар. 
4. Пластикові нагрудники 
Даний тип нагрудників використовують виключно для їжі. Відмітна особливість пластикових нагрудників у них кишенька для їжі. Саме туди збирається все те, що малюк не зміг донести до рота) 
Величезний плюс пластикових нагрудників в тому, що їх легко мити після їжі. Вони не вимагають прання, і відразу після ополіскування вони знову готові до роботи) 
Тип застібки 
1. Зав'язки 
Найзвичніший спосіб зав'язування слинявчика звичайні тасьми. Але ця застібка далеко не завжди зручна. Адже малюки люблять крутитися, і зав'язати слюнявчик іноді дуже важко. 
2. Липучки 
Липучка набагато зручніше звичних зав'язок. За допомогою липучки набагато простіше і швидше можна застебнути нагрудник. 
Правда у липучок один мінус з часом липуча здатність падає. У застібки забиваються різні ниточки, і липне застібка набагато гірше. 
3. Кнопки 
Застібки-кнопки для мене найкращий варіант. Зазвичай кнопки служать набагато довше липучок. І по зручності вони теж вигідно відрізняються від зав'язок. 
Зручніше, коли кнопка, та й липучка теж, розташовується збоку, а не з боку спини. Так мамі зручніше застібати. 
4. Пластикова застібка 
Пластикові застібки зазвичай бувають на пластикових нагрудниках. Їх зазвичай роблять за принципом ременя зі стопором. Тому пластикові нагрудники з такою застібкою можуть регулюватися по довжині. 
Розмір 
1. Невеликі закривають тільки груди. Це стандартні звичні всім нагрудники. 
Крім того, ще ультра маленькі нагрудники. Це прогулянковий варіант для маленьких модників. 
Хіба можна назвати подібну красу слюнявчиком? 
2. Середні закривають груди і плечі. Такі нагрудники виглядають як варіації фартушку. 
3. Великі закривають груди, плечі, руки і живіт. Цей варіант вже складно назвати нагрудником. Швидше це фартух з рукавами. Такі нагрудники одягають малюкам, які малюють фарбами, щоб не забруднити рукава одягу. 
Різноманітність велике. Тому в першу чергу треба визначитися, для яких цілей вашому малюкові потрібен нагрудник для їжі вдома, для прогулянки, а може для малювання. Тоді і підібрати потрібний аксесуар буде простіше. 
Не важливо, яку забарвлення і матеріал ви виберете. Головне, щоб слюнявчик був зручним і для малюка, і для мами) 
Вдалих і цікавих покупок в інтернет магазині дитячого одягу і аксесуарів КідсТайм вашим юним їдоках!

Обратный звонок

Пожалуйста, укажите ваш номер телефона, мы вам перезвоним.

Написать нам